صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / راههای افزایش تراز کنکور

راههای افزایش تراز کنکور

🔰 راه های افزایش تراز کنکور

📌 بسیاری از کنکوری های عزیز با نزدیک شدن به کنکور ممکن است دچار نگرانی شوند و می خواهند بدانند، آیا با افزایش ساعت مطالعه به ترازی که می خواهند می رسند؟
در جواب به این عزیزان باید بگوییم آیا از زمانی که برای مطالعه شروع کردید، به اندازه کافی برای هر درس وقت گذاشته اید؟ سپس باید بگوییم خواندن مطلب زیاد، مخصوصا در دروس سنگین برای کسب افزایش تراز کنکور به تنهایی کافی نیست، اما این بدان معنا نیست که اصلا تاثیری ندارد. با توجه به اینکه درس خواندن برای دروس آسان هم نیازمند تکرار بسیار می باشد. بنابراین کسب تراز بالا در کنکور و پاسخ به سوال چگونه تراز خود را بالا ببریم نیازمند داشتن برنامه ریزی منسجم می باشد.
دانش آموزان کنکوری  برای اینکه بتوانند تراز خود را افزایش دهند باید حداقل یک تا دو جلسه برای هر درس تست بزنند. بنابراین گذاشت تمام وقته خود برای امطالعه دروس کار چندان درستی نمی باشد، به خصوص در ماه های آخر کنکور. پس انچه که اهمیت دارد انجام برنامه ریزی درسی و مطالعه و تست زدن برای هر درس می باشد.
پس اگر تا به الان تراز مناسبی را در آزمون های آزمایشی دریافت نکردید، به دلیل اشتباه بودن روند مطالعه شما می باشد، اما با اطلاع از این موضوع نباید امید خودتون رو از دست بدید بلکه از هر کجا شروع کنید دیر نیست. پس سعی کنید روند درستی رو در مطالعه و تست زدن در پیش بگیرید تا به نتیجه مطلوب و اهداف خود برسید.

این موارد را هم ببینید

کاربرد آلیاژهای حافظه دار در دندان پزشکی

استفاده از آلیاژ حافظه دار در ارتدنسی جلوه دیگر از قابلیتهای آن می باشد. بر ...

آلیاژ حافظه دار

آلیاژهای حافظه دار شامل گروهی از مواد فلزی است که قابلیت بازگشت به شکل اولیه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *